top of page
MR.-STICKER-TEXT-LOGO2.png

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOLANIR?

Siparişlerinizin kargolanma süresi, satın aldığınız ürünlere bağlı olarak, 2 iş günü* sürebilmektedir. Siparişinizin içinde bilgi girişi ile hazırlanan (kullanıcı adı setleri, isme özel kan grubu setleri gibi) ürünler ve kamuflaj setleri gibi setler bulunmuyor ise siparişiniz daha hızlı gönderilir. Bilgi girişi ile hazırlanan ürünlerin baskı ve kuruma süreleri olacağından kargoya verilmesi daha uzun sürebilmektedir.

*İş günleri Pazartesi gününden Cuma gününe kadardır. Cuma akşamı verilen siparişler, Cumartesi günleri kargo firmaları yarım gün çalıştığından dolayı kargoya yetişmeyebilir. Cumartesi günü verilen siparişler (kargo firmaları Pazar günleri kapalı olduğu için) Pazartesi akşamı kargoya verilir. 

Siparişleriniz toplu olarak akşam kargoya teslim edildiğinden, sipariş takip numaranızın sistemde güncellenmesi saat 19.00/20.00' yi bulabilir. 

KARGOM NEREDE?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra, siparişinizi verirken girdiğiniz mail adresinize ve telefon numaranıza sipariş takip kodunu içeren bir mail ve SMS gönderilir (mail link içerdiğinden gereksiz/spam kutusuna düşmüş olabilir). Gelen maildeki sipariş dekontu başlığının altında yer alan "kargo takibi için tıklayınız" yazılı linke tıklayarak direkt olarak kargo takip sitesinden kargo takibinizi yapabilirsiniz.

 

Siparişinizi üyelik oluşturarak verdiyseniz, üye girişi yaparak sağ üstte yer alan HESABIM sekmesine tıklayarak SİPARİŞLERİM sekmesinden kargo takip numaranızı görebilirsiniz.

Hesabınıza gitmek için buraya tıklayınız.

ÖNEMLİ!

Siparişinizin size hızlı ve sorunsuz ulaşması için kargo takibini yapmanız önemlidir. Size en iyi kargo hizmetini verebilmek için daha pahalı da olsa iyi bir kargo firması ile çalışıyoruz ancak; her kargo firmasının kötü hizmet veren şubeleri olabiliyor. Yoğunluktan dolayı kargo dağıtıma geç çıkabiliyor, ya da bazen, bazı çalışanlar yüzünden,  doğru olmayan, "gittik adreste bulamadık" notu düşülebiliyor.

 

Kargo dağıtımı yapan çalışanların adreste bulamadıklarında sizi arama zorunluluğu da ne yazıkki bulunmuyor. Bahsettiğimiz aksaklıklar %5 ten düşük ancak; bütün bunları göz önünde bulundurarak kargonuzun takibini yapmanız, olası karşılaşılabilecek problemlerin önüne geçecektir. 

KARGOM YANLIŞ ADRESTE/ ULAŞMADI

Kargolarınız ile ilgili yaşadığınız problemleri bize mail üzerinden ya da telefon ile arayarak bildirebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi görüntülemek için buraya tıklayınız.

bottom of page