top of page
kargo-bedava-2.jpg

KARGO ÜCRETSİZ Mİ?

Tek seferde yapacağınız 200TL ve üzeri alışverişlerinizde kargonuz ücretsizdir. 200TL altında kalan siparişlerinizde ise kargo için 39.90TL* ödersiniz. (* Kargo firmasına göre ve teslimat adresine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir).  

250 TL ALIŞVERİŞİMDE NASIL 10 TL İNDİRİM KAZANIRIM?

250 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda sepetinize 10TL indirim uygulanır. Şayet bu indirim otomatik uygulanmamış ise, promosyonlar bölümünden indirimi seçmeniz gerekebilir. Üstelik yalnızca 10 TL de değil, 20 TL ve 30 TL de indirim kazanabilirsiniz. Detaylar için buraya tıklayınız.

KARGOMU NEREDEN TAKİP EDEBİLİRİM?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra, siparişinizi verirken girdiğiniz mail adresinize sipariş takip kodunu içeren bir mail gelir (SMS ile ayrıca bilgilendirilmezsiniz). Gelen maildeki linke tıklayarak ya da siparişinizi üyelik oluşturarak verdiyseniz, üye girişi yaparak sol üstte yer alan HESABIM sekmesine tıklayarak SİPARİŞLERİM sekmesinden kargo takip numaranızı görebilirsiniz.  

ÖNEMLİ!

Siparişinizin size hızlı ve sorunsuz ulaşması için kargo takibini yapmanız önemlidir. Size en iyi kargo hizmetini verebilmek için daha pahalı da olsa iyi bir kargo firması ile çalışıyoruz ancak; her kargo firmasının kötü hizmet veren şubeleri olabiliyor. Yoğunluktan dolayı kargo dağıtıma geç çıkabiliyor, ya da bazen, bazı çalışanlar yüzünden,  doğru olmayan, "gittik adreste bulamadık" notu düşülebiliyor. Kargo dağıtımı yapan çalışanların adreste bulamadıklarında sizi arama zorunluluğu da ne yazıkki bulunmuyor. Bahsettiğimiz aksaklıklar %5 ten düşük ancak; bütün bunları göz önünde bulundurarak kargonuzun takibini yapmanız, olası karşılaşılabilecek problemlerin önüne geçecektir. 

bottom of page