top of page
uyg-yuz1.jpg

Bay Etiket® marka stickerlarınızın renkleri güneşte solmaya dayanıklıdır; stickerlarınız yağmurdan, araç yıkama işleminden etkilenmez. Uygulama adımlarını doğru olarak takip ettiğinizde tazyikli su ile bile çıkmaz. Hatta, stickerlarınızı bardaklarınıza/kupalarınıza yapıştırıp, bulaşık makinesine bile atabilirsiniz (uygulamadan önde yüzey çok iyi temizlenmeli ve düşük bulaşık makinesi düşük sıcaklıkta çalıştırılmalıdır).

Stickerlarımız birçok yüzeye* uygulanabilir; arabalarda (jeep, kamyonet, minibüs, otobüs, kamyon vb. araçlarda), motosikletinizde, laptopunuzda, kaskınızda, motosiklet çantalarında ve araç camlarında kullanabilirsiniz. Özellikle dış ortam koşullarına dayanıklı olması için üretilen stickerlarınızı iç mekanlarda duvarlarda, kapılarda, camlarda da kullanabilirsiniz. Uygulama yapılacak yüzeyin sticker yapıştırmaya uygun* temiz, pürüzsüz olmasına ve kaygan olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

*Uygulanacak yüzeyin sticker yapıştırmaya elverişli olması gerekmektedir. Şayet uygulamak istediğiniz yüzeye koli bandı ya da para bandı gibi bantlar iyi tutunamıyor ise, stickerlarımız da iyi yapışmayacaktır.

Bay Etiket® marka stickerlarınız, premium kalitede üretilmiş stickerlardır (etiketlerdir). %100 yerli üretim olan stickerlarımızda en kaliteli avrupa folyolar kullanıp, renklerin canlı ve gerçeğe yakın olması için orjinal OEM mürekkepler ile pantone baskı yapabilen en profesyonel makinalarda baskılarımızı alıyoruz. Stickerlarınız makinelerde hassas olarak kesiliyor, transfer bandına alınıyor ve taşımada zarar görmemesi için sağlam şekilde paketleniyor.

Dikkat !

Bazı modellerimiz, özellikle belirtilmek kaydı ile, telefon, tablet gibi çizilmeye maruz kalabilecek yüzeylerde de kullanılmaya uygundur (bu modellerde çizilmeyi önleyici özel bir kaplama kullanılmaktadır). Ancak; şayet üründe özellikle belirtilmemiş ise, stickerlarımızı sürtünmeye ve çizilmeye maruz kalabilecek yüzeylerde kullanmanız durumunda kısa zaman içerisinde baskıda deformasyonlar görülebilir. 

Stickerlarımızı nasıl uygulayacağınızi merak ediyorsanız aşağıdaki butona basarak Nasıl Uygularım bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

a4.png
a1.png
a3.png
a2.png
bottom of page