top of page
MR.-STICKER-TEXT-LOGO2.png

Trendyol ve N11 mağazalarımızda fiyatlarımız neden daha yüksek?

Pazaryerlerindeki yüksek komisyon, işlem ücreti ve kargo payı vb. maliyetler nedeni ile ürünler web sitemizdeki fiyatlardan 2 kata kadar farklılık gösterebilmektedir. Üstelik ürünlerimizin yalnızca bir kısmı pazaryerlerinde bulunmaktadır (düşük fiyatlı ürünler, kan grubu, kullanıcı adı stickerları gibi kişiselleştirilebilen ürünler pazaryerleri mağazalarımızda satılmamaktadır). En yeni ürünlerimiz de dahil tüm ürünlerimizi, en uygun fiyatlar ile güvenle web sitemizden satın alabilirsiniz.  

onlineshop14_01.png

RESMİ WEB SİTEMİZ

+ En uygun fiyat

+ Yüzlerce farklı ürün

+ Kişiselleştirilebilir model seçenekleri

TRENDYOL.COM.png

TRENDYOL.COM MAĞAZAMIZ

+ Trendyol mağazamızdaki fiyatlar, işlem ücretleri, kargo payları ve komisyonlar nedeni ile resmi web sitemizdeki fıyatlardan farklılık gösterir.

N11.COM.png

N11.COM MAĞAZAMIZ

+ N11 mağazamızdaki fiyatlar, işlem ücretleri, kargo payları ve komisyonlar nedeni ile resmi web sitemizdeki fıyatlardan farklılık gösterir.

HEPSI.COM.png

HEPSİBURADA.COM MAĞAZAMIZ

+ Hepsiburada mağazamızı, işlem ücretleri, kargo payları ve komisyonlar nedeni ile oluşan fiyatların anlamsız pahalı hale gelmesi nedeni ile geçici olarak askıya almış bulunmaktayız.

store-sunshade.png

SATIŞ NOKTALARIMIZ

Satış noktalarımızda kısıtlı sayıda ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Fiyat ve kampanyalar web sitemizdekilerden farklılık gösterebilir. Satın almak istediğiniz bir modelin satışının olup olmadığını satış noktasını arayarak öğrenebilirsiniz.

İstanbul - Avrupa

Feyizoğlu Motor - Okmeydanı - 0212 220 35 55

Halil Rıfat Paşa Mah. Taşkızak Sokak  No: 4 (Darülaceze yanındaki Aytemiz Petrol Benzin İstasyonu yan sokağı, itfaiye karşısı)
Okmeydanı - Şişli - İSTANBUL

İzmir - Bornova
motosuar1.png

Motosuar - 0552 552 8050

Ergene Mah. 549 Sk. No:3/A

Bornova - İZMİR

bottom of page